Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Ve videu níže si můžete prohlédnout náš Opavský závod.

Koordinátor mechanické údržby

Náplň práce:

• Řídí kolektiv údržbářů mechanické, podpůrné a stavební údržby.
• Plánuje a kontroluje provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení dle SOP/PPÚ.
• Navrhuje provedení oprav strojů a zařízení v závislosti na plnění výrobního plánu.
• Zajišťuje nákup náhradních dílů a materiálu.
• Vede záznamy poruch a oprav strojů a zařízení.
• Přebírá a potvrzuje provedenou práci externích firem.
• Přiděluje a kontroluje úkoly vyplívající z plánování výroby.
• Zajišťuje pokrytí běžných a mimořádných směn údržbáři a organizuje jejich směnnost.
• Spolupracuje s vedením daného provozu.
• Udržuje a aktualizuje technickou dokumentaci strojů a zařízení.
• Připravuje rozpočet a dohlíží nad ekonomickým čerpáním.
• Podílí se na zaškolování údržbářů.

Požadujeme:

• Zkušenosti s vedením lidí
• Praxe v provozní údržbě minimálně 3 roky
• Střední odborné vzdělání technického zaměření
• Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení
• motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
• 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvek na závodní stravování
• nadstandardní příplatky
• roční bonusy
• systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
• nadstandartní lékařská péče a hrazené očkování
• zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 553 642424

Nenašli jste vhodnou pozici

Nenašli jste vhodnou pozici?
Pošlete nám životopis.

poslat cv