Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Ve videu níže si můžete prohlédnout náš Opavský závod.

Referent jištění jakosti

Náplň práce:

• Kontrola záznamů o výrobě šarží
• Šetření nestandardních situací a odchylek v kvalitě, navrhování a schvalování nápravných a preventivních opatření
• Kontrola dodržování systémů kvality, navrhování a schvalování jejich změn a řízení jejich implementace
• Tvorba předpisové a záznamové dokumentace a předkládání návrhů na zlepšení
• Příprava a provádění školení personálu
• Aktivní účast na interních a externích auditech
• Spolupráce na projektech a prosazování nových postupů v oblasti řízení jakosti

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání farmaceutického, chemického či přírodovědného směru výhodou
• Znalost anglického jazyka
• Praxe u výrobce léčiv výhodou
• Znalost SVP předpisů
• Spolehlivost, samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost
• Smysl pro odpovědnost, schopnost dodržování předpisů
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Nabízíme:

• Odpovídající platové ohodnocení
• Motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
• 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• Příspěvek na závodní stravování
• Nadstandardní příplatky
• Roční bonusy
• Systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
• Nadstandartní lékařská péče a hrazené očkování
• Zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 553 642424

Nenašli jste vhodnou pozici

Nenašli jste vhodnou pozici?
Pošlete nám životopis.

poslat cv