Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Ve videu níže si můžete prohlédnout náš Opavský závod.

Pracovník výzkumu a vývoje - Organické syntézy

Náplň práce:

• Uplatnění expertizy a invence při hledání originálních technických řešení
• Laboratorní práce (práce s běžnými laboratorními přístroji, provádění experimentů, chemické výpočty)
• Provádí a vyhodnocuje výsledky analýz/experimentů podle zadání
• Vede záznamovou dokumentaci (laboratorní deníky, provozní knihy, knihy přístrojů)
• Samostatně řešení problémy (definuje problém, navrhuje a implementuje řešení)
• Spolupracuje a komunikace v rámci odděleni VaV
• Pracuje podle interních předpisů VaV a dodržuje zásady BOZP

Požadujeme:

• VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření - velkou výhodou je specializace na organickou chemii nebo organickou technologii
• Inovativní myšlení
• Zodpovědnost a pracovitost
• Schopnost spolupracovat v týmu i samostatně
• Dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook, ChemDraw)
• Znalost AJ - porozumění odbornému textu, komunikace písmem (e-mail), základní komunikace slovem
• Praxe není podmínkou

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení
• motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
• 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvek na závodní stravování
• nadstandardní příplatky
• roční bonusy
• systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
• nadstandartní lékařská péče a hrazené očkování
• zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 553 642424

Nenašli jste vhodnou pozici

Nenašli jste vhodnou pozici?
Pošlete nám životopis.

poslat cv