Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Účetní - Accountant

Náplň práce:

• Vkládání faktur a ostatních závazkových dokladů do informačního systému
• Kontrola správnosti účetních dokladů
• Účast při inventurách
• Párování faktur, dobropisů s příjemkami, vrácenkami
• Kontrola správnosti vystavených příjemek , vrácenek
• Kontrola schválení účetních dokladů, případně zajištění doplnění podpisů
• Kontrola přidělených účtů

Požadujeme:

• SŠ ekonomického směru- preferujeme zaměření na účetnictví
• Excel- kontingenční tabulky
• SAP výhodou
• Praxe v účetnictví vítána
• AJ komunikativní

Nabízíme:

• každoroční navýšení mzdy
• 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvek na závodní stravování
• nadstandardní příplatky
• roční bonusy
• systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
• nadstandartní lékařská péče a hrazené očkování
• zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 553 642424

Nenašli jste vhodnou pozici

Nenašli jste vhodnou pozici?
Pošlete nám životopis.

poslat cv